Bizim Bozüyük
Künyemiz & Hakkımızda

Bizim Bozüyük internet sitemizi kurmaya karar verirken, kurumsal, tarafsız, işinde ciddi olarak çalışan ve takip eden  bir kadro ile yayın yapacak bir siteye ihtiyaç olduğunu tespit ettik.Bu tespitler sonrası, tüm süreçleri kanunlara uygun, takım çalışması yapabilen bir kadronun oluşması için gayret ettik.

 

www.bizimbozuyuk.com.tr  internet sitesi kimsesizlerin kimsesi olmak için yola çıkmış, Türkiye Cumhuriyeti devletinin anayasasına, kanunlarına, basın yayın ahlak ilkelerini uymayı taahhüt etmiştir.

Vizyonumuz, Türkiye Devleti'nden yana Mareşal Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK çizgisinde yayın yaparak mağdurun, mazlumun, haklının yanında saf tutmak onların sesi olmaktır.

 

Bozüyük halkımızın dertleriyle dertlenmek, sevinçlerini paylaşmaktır.

 

Bozüyük sevdalıların buluşma adresi olmaktır.

 

Hedefimiz günde en az 40.000 sitemize giriş almaktır. Bu hedef için objektif yayıncılık ilkesi ile hareket ederek çok çalışacağız.

 

Bizim Bozüyük, sitesi Bozüyük halkının sitesidir.

 

Doğru ve tarafsız habercilik ilkesiyle, güncel politikalara taraf olmadan, hareket ederek yeniden Bozüyükü birlikte tanıyıp ve tanıtacağız.

 

Bizim Bozüyük, Bozüyük halkının sesi, Bozüyük'ün tanıtım penceresi olacaktır.

 

İşimizi çok ciddiye alarak yapacağız.

 

Köşe yazarlarımızla, röportajlarımızla, araştırmalarımızla sitemiz takip edilen en iyi site olması için çok gayret edeceğiz.

 

Bizim Bozüyük sitesi, Doğan Reklam ve Tasarım Hizmetleri adına Çağlayan Doğanın sahipliğinde uzun yıllar devam etmesi temennimizdir.

 

Bozüyük halkı ile başaracağımıza inanıyoruz.

 

Allah utandırmasın.

 


 

Doğan Reklam ve Tasarım Hizmetleri 
Adına Sahibi

 

Çağlayan DOĞAN

 

 

Genel Yayın Yönetmeni

 

Selahattin DOĞAN(Merhum)

"Manasız Parayı Değil, Şerefini Bıraktın"

 

 

Hukuk Danışmanı

 

Av. Oğuzhan İSTİRAÇ

 


 

Diğer Sayfalar
Haber Yazılımı